Elektroúdržbář

Firma Sanborn a.s. přijme zájemce o pozici elektroúdržbáře.

Náplň práce:

  • provádění preventivních kontrol vyhrazených technických zařízení
  • oprava a údržba technického vybavení společnosti
  • různorodé elektrikářské práce

Požadujeme:

  • vyučení v oboru elektro
  • platné oprávnění dle NV 194/2022 Sb. § 6 (vyhl. 50/1978 Sb. § 6)
  • znalost schémat zapojení a plánů elektrického zapojení
  • zodpovědnost
  • spolehlivost
  • praxe nebo zkušenosti v oblasti technické údržby ve výrobní společnosti výhodou.

Za dobře odvedenou práci Vás čeká slušná odměna a navíc:

  • příspěvek 15.000 Kč za rok na dovolenou, sport, kulturu či zdraví dle vašeho výběru
  • odměna 2.000 Kč měsíčně za naplněnou docházku
  • vánoční odměna 10.000 Kč při dosažení cílů firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování, ve firemní kantýně se najíte za 41 Kč

Dále Vás určitě potěší:

  • zázemí významné, perspektivní a stabilní české společnosti a přátelské pracovní prostředí
  • slušné a férové jednání, stabilita a jistota
  • firemní akce pro zaměstnance
  • zkrácená pracovní doba 7,5 hodiny denně

Oslovila Vás tato pracovní nabídka? Kontaktujte naše personální oddělení, paní Věru Filipovou, na telefonním čísle 720 026 230, e-mailem na filipova@sanborn.cz nebo vyplňte prosím formulář níže a my se Vám ozveme!

Těšíme se na Vás!

Kontaktujte nás