Strojní obrábění

SANBORN a.s. se zabývá přesným obráběním běžných a speciálních materiálů pomocí progresivních CNC technologií - soustružení, frézování, broušení a vrtání. Disponujeme jak vertikálními, tak i horizontálními obráběcími centry. 

Pro výrobu používáme nejmodernější vybavení v oboru, kdy pravidelnými investicemi dochází k rozšiřování výrobních a technologických možností, modernizaci aktuálního strojního vybavení a výrobních prostor. Všechny tyto kroky jsou vedeny snahou nabízet zákazníkům výrobky, doprovázené příslušnou dokumentací dle jejich požadavků na kvalitu a termíny. 

Zhotovené díly jsou poté kontrolovány v naší měřící laboratoří, kde kromě měrové kontroly provádíme veškeré nedestruktivní zkoušky a také materiálové destruktivní zkoušky. 

Při výrobě podle požadavků našich zákazníků pracujeme se speciálními technologiemi jako je válcování závitů, hluboké vrtání a broušení diamantovými pásy.
Naší specializací je kusová a malosériová výroba přesných dílů. Zajišťujeme obrábění standardních ocelí, nerezových ocelí ale i speciálních slitin s obsahem niklu, jako např. Nimonic, Inconel, Hastelloy atd, s jejichž obráběním máme dlouholeté zkušenosti.
Seznam všech zpracovávaných materiálů.


V rámci kooperační spolupráce s dlouhodobě ověřenými dodavateli jsme schopni zajistit všechny běžné druhy povrchových úprav
a tepelných zpracování podle požadavků zákazníka.
Seznam povrchových úprav.