Přidejte se k nám

Hledáte perspektivní zaměstnání? Chcete si zlepšovat svoji kvalifikaci? Chcete pracovat v mladém dynamickém kolektivu? Anebo máte hodně zkušeností v oboru a dokázali byste to těm mladým ještě natřít? Navštivte naši personalistku a promluvte si o našich i vašich možnostech a příležitostech a třeba najdeme společnou řeč. Firma Sanborn mezi sebe ráda přijme každého, kdo ji může posunout zase o kousek dál.


V naší firmě budete pracovat s moderními obráběcími stroji.Díly, které vyrobíte, putují do předních světových firem z oblastí energetiky, petrochemie a transportu. Kvalitních zaměstnanců si ceníme, a proto jim kromě nadstandardní mzdy nabízíme celou řadu benefitů, od firemního stravováním až po příspěvky na zdraví, kulturu a relaxaci. Jejich celý seznam naleznete níže.


Jsme stabilní firmou s dlouhodobými zákazníky a zaměstnání u nás rozhodně není špatná volba.

DSC-5642SANBORN: společnost, na kterou se můžete spolehnout

Exkluzivní rozhovor s generálním ředitelem Ivanem Dzidem

Sanborn-foto-IDVelkomeziříčská společnost SANBORN patří mezi přední výrobce dílů pro výrobu energie, těžbu ropy a zemního plynu a dopravu. Její počátky sahají až do 20. let minulého století, novodobá historie se píše od 90. let. Od té doby SANBORN prakticky neustále roste, v loňském roce dosáhl rekordních tržeb přes půl miliardy korun a meziročně zvýšil objem objednávek o 70 %. Čím to, že se mu tak daří? Na to jsme se zeptali generálního ředitele, pana Ivana Dzida.


Pane Dzido, prozradíte nám, jak to děláte, že i v době ekonomické nejistoty dosahujete v SANBORNu takových výsledků?

Jedním z hlavních důvodů jsou určitě naši zaměstnanci. Ti svými inovacemi, vzájemnou spoluprací a vstřícností řešit nové a mimochodem čím dál tím náročnější požadavky našich zákazníků vybudovali jejich důvěru k SANBORNu. Za to jim moc děkuji.

Růstu společnosti také pomohlo pravidelné investování do nových strojů a technologií včetně robotizace a automatizace výroby. Od roku 2019 jsme například nakoupili 16 moderních CNC obráběcích center a strojů.


 Přečtěte si celý rozhovor  


PŘÍBĚHY NAŠICH ZAMĚSTNANCŮ

DSC-5594

Josef K.

V Sanbornu oceňuji to, že za sebou každý den fyzicky vidím svoji odvedenou práci. Moje práce mě naplňuje. Mohu zde proměnit svoje vědomosti v dokonalé součástky. Rád se osobně rozvíjím a oceňuji, že mi společnost umožňuje nabírat zkušenosti na moderních strojích a technologiích.

Karolína K.

Ve firmě Sanborn mi ochotně pomohli se seznámením se s prostředím, výrobními stroji a se samotným zapracováním. Příprava výroby a logistika funguje na jedničku, nářadí je vždy dobře a včas připravené, takže se mohu soustředit jenom na svůj výkon. Jako žena se tu rozhodně necítím jen do počtu, strojírenství rozhodně není obor jenom pro chlapy


DSC-5548


Firemní benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 7,5 hodinovou pracovní dobu
  • příspěvek 15.000 Kč za rok na penzijní nebo životní pojištění, dovolenou, sport, kulturu či zdraví
  • odměna 1.500 Kč měsíčně za naplněnou docházku
  • vánoční odměnu 10.000 Kč / rok při dosažení cílů firmy
  • dotované stravování, více než polovinu ceny oběda zaplatíme za vás
  • důkladné zaškolení předtím, než se samostatně pustíte do práce
  • odměny při nepřetržité délce pracovního poměru u firmy

Jaký Vám nabídneme plat?

Zavolejme si

Odpovíme vám na otázky, domluvíme se na krátké schůzce. Potom, co vás poznáme, nabídneme vám kariéru a plat, nad kterými můžete přemýšlet.


+420 566 503 722

+420 720 026 230


Kontaktujte nás