Konstruktér - technolog

Pracovní náplň:

  • Zpracování technické dokumentace a kontrolních plánů a požadavků dodaných zákazníkem
  • Tvorba výkresové a technologické dokumentace pro výrobu
  • Navrhování přípravků a výběr vhodných nástrojů, měřidel a technologií
  • Řešení úkolů pro zajištění kvality a zvyšování produktivity výroby
  • Optimalizace stávajících procesů
  • Spolupráce s výrobou a programátorem při ověřování technologie a zahajování nové výroby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru – strojírenství
  • Orientace v technické dokumentaci – výkresy, normy atd.
  • Min. 3 roky zkušeností na pozici technologa případně konstruktéra (ideálně malosériové/ kusové výroby)
  • Komunikativní znalost technické angličtiny na úrovni B1/B2
  • Samostatnost a pečlivost při řešení technologických projektů a zpracování dokumentace
  • Znalost práce na PC, MS Office, středně pokročilá znalost CAD, základní znalost CAM
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Proaktivní přístup k práci a technologickým inovacím
  • Znalost výrobních a kontrolních systémů a specifikací nadnárodních společností z oblasti oil & gas výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou různorodou práci na projektech v oblasti energetiky, petrochemie a těžké dopravy
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost profesního růstu
  • Příprava výroby pro špičkové CNC stroje